Найбільший Епіцентр відкрився 6 грудня 2014 року у м.Києві

6 грудня 2014 року, у День Збройних сил України, в місті Києві (вул. Полярна, 20-Д) відкрився найбільший на планеті торговий центр DIY формату (що в перекладі з англійської означає – зроби це сам), загальною площею 105 000 кв.м, за даними проекту «Книги рекордів України», акредитованого партнера «Книги рекордів Гіннеса».

Незважаючи на нелегкі для України часи, компанія «Епіцентр К» розвивається для того, щоб забезпечувати населення новими робочими місцями, залучати товари українських виробників, збільшувати надходження до бюджету за рахунок податків та позитивно впливати на розвиток економіки нашої держави. Торговий центр нового унікального і надсучасного формату, аналогів якого у світі не існує, – це справжнє досягнення українців, він забезпечить робочими місцями понад 1500 осіб. На сьогодні національна група компаній «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «від і до», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України. На сьогодні компанія є одним із найбільших платників податків в Україні в категорії «рітейл», надійним роботодавцем та партнером для постачальників – компанія співпрацює з понад 3 тис. постачальниками, що забезпечують гіпермаркети мережі біля 200 тис. найменуваннями товару.

Постійне вдосконалення, робота 25-ти тисячної команди професіоналів, поліпшення сервісу, збільшення асортименту товарів, створення нових товарних груп та відділів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку України.


РОЗКЛАД РУХУ ТА МАРШРУТ БЕЗКОШТОВНИХ АВТОБУСІВ


22.01.2015

Прес-служба ТОВ "Епіцентр К"