Отримати 100 000 грн. на навчання – це реальність!


1 серпня в ТЦ «Епіцентр» стартувала грандіозна акція «Шкільний ярмарок», відповіднодно до умов якої кожен українець будь-якого віку може виграти 100 000 грн. на навчання! 

Для того, щоб випробувати свою удачу, достатньо у період з 1 серпня до 4 вересня 2016 року (включно) придбати товари на «Шкільному ярмарку» в ТЦ «Епіцентр» на суму від 500 грн. та зареєструвати чек на сайті Епіцентру. Товари, що підпадають під умови акції, є, насамперед, шкільним приладдям та канцтоварами. А це група продукції, яку більшість з нас все одно купує у тій чи іншій кількості напередодні нового шкільного року (для себе, своїх дітей чи онуків). Тому, фактично, в акції 
«Шкільний ярмарок» може взяти учать кожен охочий з наймінімальнішим бюджетом на покупки.

Визначення переможця та власника чеку на 100 000 грн. відбудеться 5 вересня 2016 року о 16:00 на сайті epicentrk.ua за допомогою рандомайзера.

Цінність та важливість акції «Шкільний ярмарок» полягає, насамперед, у соціальній складовій. Адже для багатьох українців якісна освіта досі є занадто дорогим задоволенням. Епіцентр дає шанс кожному отримати кошти на освіту мрії та не обмежує щасливця жодними умовностями: це може бути академічне чи неакадемічне навчання, навчання в Україні чи за кордоном, бакалаврат, магістратура, докторантура чи курси (іноземних мов, хореографії тощо), майбутній чи теперішній студент може бути будь-якого віку або ступеня споріднення з переможцем акції. 


Поспішайте взяти участь в акції, отримати 100 000 грн.
та змінити своє життя на краще і ви!

 

 
 

16.08.2016

Прес-служба ТОВ «Епіцентр К»