Канцтовари

Товари для школи (близько 3000 найменувань):

пенали, папки для зошитів та праці, щоденники шкільні, словники, зошити для нот, зошити шкільні, блокноти дитячі, обкладинки для зошитів, альбоми для малювання, пензлі, палітри, непроливайки, фарби (акварель, гуаш), олівці кольорові, пастелі, олівці воскові, крейда, фломастери, пластилін, приладдя для ліплення, приладдя для креслення (готовальні, лінійки), чинки, гумки, магніти, папір кольоровий, глобуси, мапи, контурні карти, органайзери настільні, підставки для книг, дошки дитячі (пиши-стирай).

Товари для творчості (близько 1000 найменувань):

живопис, малювання (холсти, пензлі, фарби професійні), скрапбукінг, декупаж, орігамі, квілінг та кардмейкінг, вишивання, моделювання, ліплення, декорування (творчість), робота з деревом, робота з воском, миловаріння

Папір офісний (близько 150 найменувань):

офісний папір (формат А4), офісний папір (формат А3, А5), папір офісний кольоровий, папір і матеріали для спеціальних видів друку, фотопапір, папір для факсових апаратів, касові стрічки, бланки.

Вироби з паперу (близько 500 найменувань):

щоденники офісні, книги для записів, зошити, блокноти для запису, блоки паперу для нотаток, блоки паперу для нотаток з клейким шаром, цінники, етикетки.

Приладдя для письма, креслення (близько 500 найменувань):

ручки кулькові, гелеві, перові, ролери, олівці чорнографітні, маркери, лайнери.

Приладдя для діловодства і архівації (близько 200 найменувань):

лотки горизонтальні та вертикальні, корзини, папки-реєстратори, індекси, розділювачі, бокси для архівації.

Приладдя для діловодства з пластику (близько 300 найменувань):

папки з файлами, папки-конверти, папки на гумках, папки з затиском та на блискавці, швидкозшивачі А4, А5 формату, вироби для HoReCa (папки «Меню», «До підпису» тощо), портфелі, візитниці, бейджи, файли А3, А4, А5 формату.

Канцелярське приладдя (близько 200 найменувань):

органайзери настільні, клеї, корректори, скотч офісний.

Офісні дрібниці і інструменти (близько 200 найменувань):

металеві дрібниці (скріпки, скоби, біндери, кнопки), ножиці, ножі канцелярські, стиплери, діркопробивачі, лупи, гумки для купюр тощо.

Офісна техніка і устаткування (близько 100 найменувань):

подрібнювачі (шредери), зшивачі, ламінатори та аксесуари до них, калькулятори, чистячі засоби для комп'ютерної і оргтехніки.

Обладнання для презентацій (близько 100 найменувань):

дошки коркові, для крейди, магнітно-маркерні та аксесуари до них, фліпчарти, блоки для фліпчартів, оборотно-мобільні екрани.

Канцелярія VIP (близько 300 найменувань):

приладдя для письма, ділові аксесуари, настільні набори відомих світових брендів.

Штемпельне приладдя (близько 50 найменувань):

штампи само набірні, оснастки для печатки, датери, нумератори тощо, фарби штемпельні, чорнила, штемпельні подушки.

Ексклюзивні торгові марки:

 

• Nota Bene – шкільні товари (олівці кольорові, фломастери, пенали, пензлі тощо); товари для офісу (папки, настільні органайзери, приладдя для письма та креслення тощо).