ВАУ! Людиноподібні програмовані роботи UBTECH – справжній прорив у робототехніці відтепер представлені у салонах цифрової техніки СОNNECT!

 
 

За допомогою UBTECH-роботів діти можуть з раннього віку проявляти свою фантазію і креативність, отримувати знання і практичні навички в галузі інженерії та сучасних технологій, вчитися програмуванню за STEM-принципом і в подальшому розвивати свої навички кодування. STEM – напрямок в освіті, який поєднує комплексне вивчання природничих наук (Science), технологій (Technology), інженерії (Engineering) та математики (Mathematics).

 

UBTECH Alpha 1Pro

арт. 6331397

матеріал виготовлення: алюмінієвий сплав, ABS пластик
ємність батареї: 2200 мАч
час роботи від акумулятора: 1 год.
з’єднання: WiFi і Bluetooth
сумісність: Windows, Mac OS, Android, IOS

11989
UBTECH Alpha 1Pro

Програмований робот «Альфа 1Pro» – це розумний робот-гуманоїд, який стане не проста іграшкою, а справжнім членом сім'ї! Ця модель була спеціально розроблена для сім'ї і наділена штучним інтелектом, можливістю програмування, а також системою спілкування зі своїм господарем.

Ви можете  керувати своїм роботом з власного смартфона або планшета, оскільки для керування передбачено спеціальний додаток, що дозволяє віддавати команди пристрою. Програма абсолютно безкоштовна, а також оптимізована для платформ IOS і Android. Також вона має інтуїтивний інтерфейс з яким зможе розібратися навіть малюк. Синхронізація моделі зі смартфоном здійснюється за допомогою Bluetooth-з'єднання.

 

Гуманоїд відрізняється не тільки приголомшливою технологією взаємодії з людиною, але і можливістю навчання. Спілкування з таким роботом доставить чимало задоволення, адже він не тільки знаходить спільну мову з людьми різного віку, але і володіє неповторним шармом, якого позбавлені інші його прототипи.

 

 

Програмовані роботи Jimu Mini KitJimu KarbotJimu Explorer  – 
це оригінальні конструктори, які не тільки ознайомлюють з основами робототехніки, але й дозволяють самостійно створювати механізованих друзів, з якими можна весело проводити час.


Вони працюють на найсучасніших системах. Діти і дорослі будуть із задоволенням збирати різні схеми таких роботоконструкторів!

 

 

 

У процесі гри діти будуть розвивати свою креативність і творче мислення, створювати унікальні конструкції, оснащувати їх різними механізованими можливостями, оскільки функціонал дозволяє програмувати роботів на виконання певних завдань. Власноручне створення програмованих роботів розвиває в дитині допитливість й стимулює її виходити за межі наявних знань, налаштовує на пошук нових методів вирішення практичних завдань.

 

Всі програмовані роботи UBTECH виготовлені з алюмінію, екологічного PC-полімеру и ABS-пластику, оснащуються літій-іонними акумуляторами, підтримують Wi-Fi та Bluetooth.