Каталог товаров
Киев
Киев, ул. Полярная, 20-Д

21.12.2019 09:04:14

Вироби з переробленого скла від Vidrios Reciclados San Miguel

Мистецтвом вторинної переробки скла володіли ще стародавні римляни. І займалися вони цим не в бажанні подбати про екологію, як зараз, а через нестачу сировини – скла. Започатковане у Римській імперії ремесло через багато років підхопила іспанська компанія Vidrios Reciclados San Miguel, яка виробляє сучасну, якісну і водночас оригінальну продукцію з переробленого скла.

Vidrios Reciclados San Miguel

В Епіцентрі представлено широкий спектр продукції San Miguel різних форм та кольорів. Галереї Деко пропонують майже 250 варіацій з красивим дизайном, якістю та за кращою ціною: склянки, чашки, банки, тарілки, салатниці, глечики, пляшки для напоїв і рослинної олії, ємності для сипучих харчових продуктів, вази, декоративний посуд. Не дивлячись на те, що еталонним кольором для продукції компанії Vidrios Reciclados San Miguel є класичний зелений, характерний для переробленого скла, широка гама доступних колірних рішень дозволить кожному клієнту обрати виріб бажаного відтінку.

До речі, окремі позиції з товарної лінійки San Miguel зроблені з застосуванням елементів ручної роботи (hand made), тому кожна річ індивідуальна і неповторна. Фірмова візитівка цього бренду – відбиток на скляній поверхні, який повідомляє про те, що виріб виготовлено з переробленого скла.

Vidrios Reciclados San Miguel

Асортимент San Miguel дуже широкий – більш ніж 3500 оригінальних виробів. І не забувайте – купуючи продукцію San Miguel, ви робите Землю чистішою та отримуєте красиві речі за розумними цінами!

Vidrios Reciclados San Miguel – відомий у всьому світі бренд. В наші дні продукція San Miguel продається більш ніж в 25 000 магазинах по всьому світу. Іспанська компанія займається виробництвом скляних виробів: посуду, пляшок, вази, сувенірів, прикрас та багато іншого. Основний експорт відбувається в країни Західної та Східної Європи, Америки, Азії та Африки.

Vidrios Reciclados San Miguel
Комментарии

Отзывы на сайте проходят модерацию согласно указанным правилам.

Вас также может заинтересовать

Вы смотрели