Трансформери, вперед!

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio
 


1. Одразу після вбудованої техніки з'явились вбудовані обідні столи на колесах. Вони сховані в корпусах меблів, що дозволяє зекономити місце на кухні. За необхідності такі складані столи легко стають об’єктом 3-в-1: робочою поверхнею, повноцінним обіднім столом і барною стійкою. Такий предмет меблів також неважно перетворити на журнальний або кавовий стіл!
 

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


2. Після столів світові виробники почали випускати кухонні блоки-трансформери, що нагадують швидше роботів із фантастичного мультфільму, ніж місце для приготування вечері.


Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


3. Диван також перестав бути виключно спальним місцем або кутком для перегляду телепередач. Тепер це місце для занять улюбленим хобі, сімейних і дружніх посиденьок, роботи на дому тощо.
 

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


4. Винайдення підйомних механізмів дозволило ховати спальне місце за відкидним книжковим стелажем: так зникла необхідність постійно обходити кути громіздкого ліжка в маленькій квартирі.

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio

5. Механізмами трансформації обладнують і елементи декору. Наприклад, дзеркала, полиці.


Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio
 

6. Особливо радіють меблям-трансформерам діти, тому що сприймають їх як елемент гри. Дорослим вони ж подобаються тим, що дозволяють економити місце в маленькій кімнаті. В дитячій ліжко може бути письмовим столом, диваном, стелажем, підійматися вгору, перевертатися, піджиматися до стіни, виїжджати. А ще малюки ростуть разом із ніжками стільця й висотою парти, адже меблі можуть трансформуватися не тільки в новий об’єкт, але й змінювати свої габарити!
 

Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


7. Зверніть уваги на стелажі, що обертаються на 360˚. Вони чудово зонують простір. Наприклад, у інтер’єрі в стилі лофт із відкритим плануванням стелажі-трансформери виконують роль багатофункціональних дверей або ширми. Так, із однієї сторони конструкція може бути оснащена телевізором, а з іншої — міні-баром або книжковими полицями.


Фото: Tatiana Zaitseva Design Studio

 

Не забувайте про те, що меблі слугують в інтер’єрі-трансформері й естетичним цілям — стають акцентом, що демонструє креативність господарів та їхній практичний підхід до життя. Шафа-ліжко, відкидний стіл, розкладний диван роблять побут простішим, а дизайн квартири — ефектнішим. Людина більше не потребує палаців. Ми все частіше бажаємо жити в компактному, раціонально спланованому житлі із сучасними меблями, що виконують одночасно кілька функцій. Меблі-трансформери зроблять ваш інтер’єр зручним, затишним і красивим, не поглинаючи великої кількості квадратних метрів.
 

Дизайнер Тетяна Зайцева

Дизайнер Тетяна Зайцева

Керівник студії комфортних інтер’єрів Tatiana Zaitseva Design Studio

tzaitseva.com