Трансформація балкона в офіс та лаунж-зону 2 в 1

Усі фото: Tatiana Zaitseva Design Studio


Балкон (як засклений, так і відкритий) може стати улюбленим місцем у квартирі. Головне, до його оформлення потрібно підійти настільки ж ґрунтовно, як і до декору будь-якої іншої зони у помешканні. Найперше, необхідно визначитися з основними функціями балкону, його стилем і кольоровою гамою.

Часто цю частину квартири використовують під склад, зону відпочинку, міні-сад, місце для зберігання продуктів. Але насправді балкон може служити ще й міні-спортзалом, офісом, баром, їдальнею і, навіть, дитячою ігровою кімнатою!
 

Для початку, балкон потрібно умовно розділити на дві частини: робочу зону (місце за комп'ютером) та простір для відпочинку (лаунж-зону) з м'якими меблями.
 

1. Створюємо робочу зону. Облаштувати місце для роботи на балконі означає створити своєрідний міні-офіс. Для перетворення частини балкона в робочий кабінет необхідно вивести вимикачі для освітлення, а також розетки для підключення комп’ютера. Бажано, щоб світло було і верхнім, і настінним точковим.

Для регулювання кількості світла, що надходить через вікна, на балконі дуже доречно встановити жалюзі. Вони не тільки практичні, але і декоративні та здатні покращити стиль приміщення.

У робочій зоні можна розташувати маленький комп'ютерний стіл або закріпити по всій ширині балкону поперечну дошку-стільницю. Під її поверхнею варто передбачити місце для зберігання канцелярського приладдя, документів, а також інструментів та інших речей, що не дуже пасують до дизайну і не використовуються часто. Над столом або збоку на стіні можна прикріпити компактні навісні полиці для книг. Така конфігурація сподобається фрілансеру або будь-якій людині, яка не бажає сидіти за комп'ютером у кімнаті.


2. Створюємо лаунж-зону. Головний предмет в стилі лаунж – це, без сумніву, місце для сидіння. Ми рекомендуємо зручне крісло, міні-диван або, як альтернативу, так званий бобовий мішок. Цей предмет меблів легко трансформується, приймаючи потрібні форми, при цьому добре підтримуючи тіло, допомагаючи йому розслаблятись. На підлогу розкидайте стильні подушки. Така інтер’єрна атмосфера сподобається любителям чайних церемоній і кальянів.

Кольорова гама лаунж зони повинна сприяти душевному спокою. Це, в основному, пастельні та натуральні відтінки.

Освітлення зони для відпочинку краще зробити багаторівневим, не дуже яскравим, спокійним.

Стиль лаунж в інтер'єрі допоможе створити гармонію, в яку приємно зануритися після трудових буднів і стресів повсякденного життя.

 

Не варто розташовувати на балконі багато меблів. Нехай ваш куточок буде, наскільки це можливо, просторим, затишним та світлим. Намагайтеся не перевантажувати інтер'єр також безліччю додаткових деталей і аксесуарів.

 

ЕКСКЛЮЗИВНА ПОРАДА ДИЗАЙНЕРА
Для любителів експериментів та сміливих рішень буде цікавою ідея створення лаунж-зони з біо- або електрокаміном. Сьогодні у продажу, зокрема – в Епіцентрі, ви знайдете найрізноманітніші моделі та розміри камінів. На підлогу можна кинути штучне хутро, а на стелю повісити світильники-ліхтарі у стилі камінних залів епохи короля Артура. Ваші гості будуть приголомшені колоритними посиденьками на балконі у стилі середньовіччя!


Все в руках вашої фантазії! Живіть красиво ;)

 

 

 

 

Дизайнер Тетяна Зайцева

Керівник студії комфортних інтер’єрів Tatiana Zaitseva Design Studio

tzaitseva.com